Nieuwe productiehal in Maastricht

Na jaren van onderzoek, testen en implementatie zijn we trots om onze nieuwe productiehal in Maastricht in gebruik te kunnen nemen. Onze systemen voor waterzuivering en vitalisering tonen goede resultaten op verschillende markten en onze technische innovaties hebben hun waarde bewezen. Dus nu is het tijd om op te schalen en onze expertise op veel markten in te gaan zetten.

Producten en technologie

Onze technologieën zijn gebaseerd op de natuur. Ze hebben verschillende dingen gemeen. Allereerst zijn ze gebaseerd op gewone logica en bieden ze een oplossing voor een probleem. Verder gebruiken ze de kracht van de natuur, inclusief de kwantumfysica. Tot slot zullen ze altijd:

  • een minimum aan energie gebruiken
  • een minimum aan onderhoud nodig hebben
  • een lange levensduur hebben
  • het leven op aarde verbeteren

Productiehal, industriële schaal

Hoewel al onze producten zijn gemaakt met bewustzijn en zorg voor de aarde, zijn we in staat om ze op industriële schaal te produceren. Onze nieuwe productiehal zal ons hier een extra voordeel geven, omdat het ons in staat stelt op grotere schaal te produceren, professionele mensen te verwelkomen in ons team en onze klanten te geven wat ze nodig hebben.

Verschillende markten

Onze klanten zijn actief op veel verschillende markten. Vanwege de geweldige resultaten die de  waterzuivering en -vitalisering in tuinbouwkassen laat zien, zijn veel van onze klanten kwekers van groenten of bloemen. Zij merken dat de wortels van hun planten zich krachtig ontwikkelen en dat de bloemen vol leven zijn, zelfs lang nadat ze zijn geplukt en in Blue Earth-water zijn gezet. Op onze website kunt u enkele rapporten downloaden met gedetailleerde resultaten van ons water.

Andere klanten zijn actief op het gebied van drinkwater, rivierzuivering of zelfs zwembaden. Water is een vitale bron van leven en zodra dit water gezuiverd en gevitaliseerd is, kan het nog effectiever zijn in haar bijdrage aan ons leven.

Expertise in het team

De kern van ons bedrijf bestaat uit de oprichters Frank Collaris en Lilly Huis in ’t Veld. Ons team bestaat echter uit een heel scala aan competenties. Op onze website kunt u een aantal van onze teamleden ontmoeten. Samen zullen we Blue Earth Innovations opschalen. Iedereen zal in zijn of haar eigen rol eigen sterke eigenschappen aan het proces toevoegen. Natuurlijk is het complete team nog groter, inclusief medewerkers voor productie, technische expertise en kantoor.

Welkom

Neem contact met ons op voor een bezoek aan ons nieuwe gebouw. Wij nodigen u uit om uw specifieke vereisten met betrekking tot gezond water kenbaar te maken. Samen met u vinden we oplossingen met de kracht van de natuur.

Sign up to receive our newsletter in your inbox

Sign up to receive our newsletter in your inbox